Αρχική Δελτία Τύπου Το ΔΣ της ΕΛΟΠ σας εύχεται καλή χρονιά Δελτία Τύπου Το ΔΣ της ΕΛΟΠ σας εύχεται καλή χρονιά 31 Δεκεμβρίου, 2019 1069 Κοινοποίηση στο Facebook Κάντε Tweet στο Twitter Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ελληνικης Ομοσπονδιας Παλης σας εύχεται χρόνια πολλά και καλή χρονιά. Tο 2020 ενωμένοι να παλέψουμε με όλες μας τις δυνάμεις και να πετύχουμε τους στόχους μας ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Δελτία Τύπου Θρίαμβος της ελληνικής αποστολής στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Beach Wrestling Δελτία Τύπου Νίκος Καραβάνος: « Η σκληρή δουλειά είναι το μοναδικό μονοπάτι προς την επιτυχία» Δελτία Τύπου Με 8 φαβορί η κλήρωση των Ολυμπιακών Αγώνων Δημοφιλή Έφυγε ο Νίκος Παπαδόπουλος Δελτία Τύπου 19 Απριλίου, 2024 Live Streaming – Balkan Wrestling Championship 2023 – DAY 1 Δελτία Τύπου 4 Μαΐου, 2023 «Χάλκινος» στο Ευρωπαϊκό U17 ο Βασίλης Παπαγεωργίου Δελτία Τύπου 13 Ιουνίου, 2023 Στην κορυφή του κόσμου ο Πρεβολαράκης! Δελτία Τύπου 22 Σεπτεμβρίου, 2017 Εγραψε ιστορία ο Πιλίδης CADET world C'ships 9 Σεπτεμβρίου, 2017